ONLINE DİYET

ONLINE DİYET

ONLINE DİYET


Online diyetlerimizin yüz yüze görüşmelerle ilerleyen danışmanlıklarımdan tek farkı;  ilerleme sağlamak için bir araya gelme zorunluluğunu ortadan kaldırmasıdır.Online diyet sistemi sayesinde, size özel planlandığım sağlıklı beslenme programlarınızı mesaj ve e posta ortamında daha sıkı takip ederek, daha etkili çözümler üretebiliriz.  
-Zaman kısıtlılığı sebebiyle ilk görüşme ve kontrol randevularını takip edememek,
-Gün içinde ani plan değişiklikleri sebebiyle beslenme programına sadık kalamamak,
-Çok sık seyahat etme durumunda olmak
-Yoğun iş temposunda çalışmak
-Emziren bir anne olmak
gibi sebeplerle ertelediğiniz ve ihmal ettiğiniz sağlıklı beslenme planlarınızı; size uygun, doğru  tavsiyeler ile sürekli güncel ve aktif tutabilmek online diyetlerimizin en önemli hareket noktasıdır.
Online Diyet desteğinin sağlayacağı kolaylıklar nelerdir?
Internet üzerinden Skype veya FaceTime gibi uyuglamaların yanında, mesaj ve e-posta yolu ile sürekli iletişim kurabiliyor olmamız günlük program takibini kolaylaştırırken, ani gelişen değişikliklere de çözüm üretebilmemize yardımcı olur.
Online diyet desteği almak için uygun musunuz?
Online diyet desteği almak için en önemli şart danışanlarımızın istekli ve kararlı olmasıdır.  Bu istek ve kararlılığınızı benimle paylaştıktan sonra size yönlendireceğim formu eksiksiz tamamlamalısınız ki beslenme planınızı bu bilgiler ışığında analiz ederek size özel olacak şekilde hazırlayalım.  Şu konuda anlaşalım; Dünya üzerinde sizi zayıflatacak süper bir besin, çay, çorba veya karışım ne yazık ki yok. Sağlıklı ve kalıcı zayıflamanın tek yolu sağlıklı beslenme alışkanlıklarını ve egzersizi yaşam tarzı haline getirmektir. Kendinize özel sağlıklı beslenme düzenini bir disiplin haline getirebildiğinizde hayat boyu beslenme düzeninizi yönetmeye de hazırsınız demektir.